Pivní lázně

O Češích je všeobecně známo, že jsme národem pivařů. Pivo je u nás nejčastěji konzumovaným alkoholickým nápojem a jeho popularita rozhodně nemá v plánu v nejbližších letech klesat. V roce 2008 obsadila Česká republika přední příčku v žebříčku států s největší spotřebou piva na osobu. Na každého Čecha ročně vychází v průměru 160 litrů tohoto nápoje. Bez piva by si mnozí svůj život ani nedokázali představit. Pivo je zkrátka výjimečný nápoj, který se jen tak neomrzí a nezáleží na tom, zda patříte k těm lidem, co si jednou za čas vychutnají půllitr piva u fotbalového utkání nebo k těm, jejíchž první kroky, po skončení náročného dne v zaměstnání, vedou přímo do jejich oblíbené hospůdky.

Pivní lázně Chodová Planá

V České republice fungovalo k roku  2007 48 pivovarů. Chuť piva se u každého pivovaru liší a každé pivo má své věrné fanoušky či zaryté odpůrce. Mezi nimi dochází často ke konfrontacím a hádkám o to nejlepší české pivo. Právě název „České pivo“ je od roku 2008 mezinárodně uznávaným zeměpisným označením. Pivo je také, vzhledem k obsahu minerálů a vitamínů důležitých pro naše tělo, velmi prospěšným nápojem pro lidské zdraví.

A právě pro milovníky tohoto legendárního nápoje nyní nabízí zážitková agentura Esennce s.r.o. zajímavý způsob, jak strávit příjemný den plný relaxace a odpočinku. Jedná se o, v poslední době stále oblíbenější, pivní lázně!

V nabídce najdete pobyty pro jednu nebo rovnou dvě osoby. Pokud se tedy chystáte navštívit pivní lázně pouze sami, bez doprovodu, nebo chcete obdarovat pouze jednu osobu, tak využijte obyčejného pobytu pro jednoho. Pokud ale vás ale láká návštěva pivních lázní s vaší přítelkyní/přítelem nebo například kamarádem/kamarádkou, tak máte možnost volby mezi obyčejným, krátkým pobytem a nebo pobytem vícedenním – víkendovým.

  • Pivní lázně

    Pivní lázně, lázeňská procedura oblíbená pro svoji originálnost a výjimečnost. Léčivé účinky a regenerační schopnosti pro tělo i mysl. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení imunitního systému lidského organismu. Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií, která využívá léčebných účinků teplé minerální vody, surovin pro výrobu piva a piva samotného. Součástí pivních lázní jsou koupele, klasické i speciální masáže, finská sauna, léčivé zábaly. atd.. Vše doplněno nezbytnou pitnou kůrou zlatavého moku.Dopřejte si víkend v pivních lázních. e-pivní-lázně.cz